Dzień Babci i Dziadka

Jeśli szukasz pomysłowego i estetycznego upominku dla ukochanych seniorów, ciekawą propozycją jest drewniana statuetka w kształcie serca. Posiada ona solidną podstawkę, co pozwala ją umieścić w dowolnym miejscu, tak, aby każdego dnia przypominała o kochających wnukach. Statuetka posiada wymiary 15,0 x 12,5 cm, a wykonano ją z wytrzymałego drewna brzozowego. Na sercu nanoszony jest okolicznościowy nadruk z napisem i kolorową grafiką. Do wyboru pozostaje wiele różnorodnych wzorów, co umożliwia spersonalizowanie tego prezentu.

Statuetki na Dzień Babci i Dziadka
Statuetka na Dzień Babci i Dziadka

Seniorzy z pewnością ustawią drewnianą statuetkę w kształcie serca w honorowym miejscu swojego domu. W tym szczególnym dniu, jakim jest święto babci i dziadka, warto postawić na prezent, który może cieszyć doskonałym wyglądem przez wiele lat. Za każdym razem, gdy ukochany senior spojrzy na tą statuetkę, poczuje ciepło w sercu związane z pamięcią ukochanych wnuków. Drewniana statuetka z pewnością przywoła szczery uśmiech na twarzach bliskich Ci osób.

Jeśli chcesz sprawić dużo radości swoim ukochanym seniorom w dniu ich święta, ciekawym pomysłem na prezent jest drewniana statuetka w kształcie serca z okolicznościowym nadrukiem. Statuetkę wykonano z wytrzymałej sklejki brzozowej, a jej wymiary wynoszą 15,0 x 12,5 cm. Nadruk na sercu obejmuje kolorową grafikę oraz napis. Do wyboru pozostaje wiele różnorodnych wzorów, co pozwala dobrać prezent idealnie dostosowany do okoliczności.

Magnesy na Dzień Babci i Dziadka
Magnesy na Dzień Babci i Dziadka

Drewniana statuetka posiada stabilną podstawkę, dzięki czemu seniorzy mogą ją umieścić w honorowym punkcie swojego domu, tak, aby każdego dnia przypominała o kochających wnukach. Jakościowe wykonanie statuetki sprawia, że będzie ona zachwycać doskonałym wyglądem na przestrzeni wielu lat. To jeden z najważniejszych powodów, dla których drewniana statuetka z okolicznościowym nadrukiem okazuje się świetnym prezentem z okazji Dnia Babci I Dziadka. Tako upominek bez wątpienia wywoła szczery uśmiech na twarzach seniorów.